Epil Spa Studio

ШУГАРИНГ В КРИТИЧНІ ДНІ

Шугаринг – це безпечна процедура видалення волосся за допомогою цукрової пасти, яка висмикує волоски разом з коренем. Цукрова паста практично виключає вірогідність опіків. Цю процедуру можна проводити на будь-яких ділянках тіла, в тому числі і в зоні бікіні. Жінки часто цікавляться, чи можна робити шугаринг під час місячних.

Шугаринг і місячні
При менструації в організмі жінки відбувається безліч змін: змінюється стан судин і навіть імунної системи. Тому деякі фази циклу є протипоказанням до косметичних процедур. Перед проведенням будь-якої процедури потрібно переконатися, наскільки це безпечно при місячних.

Чи можна робити шугаринг під час місячних?
Під час місячних самопочуття дівчини може помітно погіршати, саме тому з’явився вираз «критичні дні». З медичної точки зору, менструація не є абсолютним протипоказанням для проведення шугаринга. Однак у всіх жінок місячні протікають по-різному.

Варто прислухатися до своїх відчуттів. Якщо самопочуття нормальне, можна звертатися в салон і записуватися на процедуру. Також багато клієнток цікавлять, боляче чи ні проводити подібну депіляцію при місячних. Дійсно, під час місячних біль може відчуватися сильніше. Тому, якщо самі місячні болючі, бажано, відкласти відвідування салону на пару днів.

Як уникнути проблем?

Щоб не зіткнутися з ускладненнями, в першу чергу необхідно уважно поставитися до вибору майстра. Справжній професіонал підбере матеріал для шугаринга відповідно до типу і стану шкіри і волосся, проведе всі безболісно і швидко.

Також варто прислухатися до стану організму. Слабкість, нездужання, сильна кровотеча, спазми і болі вказують на те, що варто почекати з депіляцією або поки скористатися іншими методами, наприклад, кремом. Існує думка, що в останні дні менструації болючі відчуття сильніше, ніж в перші.