Epil Spa Studio

Про нас

Epil Spa Studio

“Epil Spa Studio” – це місце, де прагнуть робити інших впевненішими у собі та щасливішими. Ми надаємо професійні косметологічні послуги у сфері ефективного видалення небажаного волосся з будь-якої ділянки тіла жінок та чоловіків.
За плечима в наших майстрів значний досвід роботи, безліч відвіданих курсів, тренінгів, семінарів, сотні задоволених клієнтів і десятки успішних учнів.
Ми прагнемо, щоб кожен, хто переступає поріг “Epil Spa Studio”, відчув атмосферу краси та турботи про себе, тому ми постійно вдосконалюємось, відтреновуємо свої професійні навички, регулярно підвищуємо свою професійну кваліфікацію.
Ми щиро прагнемо, щоб вам сподобалось в “Epil Spa Studio”. І коли ви після її відвідування, відчуваєте себе щасливішими – значить ми досягнули своєї мети!
В “Epil Spa Studio” на вас чекає приємна дружелюбна атмосфера, якісний професійний підхід, зручне розміщення в центрі міста біля Ратуші, ароматка кава і відчуття повної гармонії з собою та своїм тілом

Доступні ціни

Ми прагнемо, щоб ідеально гладка доглянута шкіра стала доступною для кожного, тому наші ціни – більш, ніж приємні.

Найкращі матеріали

Для шугарингу та депіляції ми використовуємо виключно сертифіковані високоякісні засоби та препарати, які містять у своєму складі натуральні інгредієнти та не викликають алергічних реакцій.

Висока якість послуг

Ми ретельно стежимо за новими методами та технологіями видалення небажаного волосся і використовуємо у своїй роботі найкращі з них.