Epil Spa Studio

НАВЧАННЯ

Навчання

Я готова поділитись своїм досвідом і допомогти всім охочим опанувати нову перспективну професію майстра депіляції.

Під час навчання я навчу вас майстерно володіти всіма техніками воскової чи цукрової депіляції, правильно підбирати оптимальну техніку для кожного клієнта та працювати швидко і без гематом. Крім того, ми детально проаналізуємо воски та пасти різних виробників і я навчу вас підбирати оптимальний варіант для кожного конкретного випадку.

Заняття в навчальному центрі “Epil Spa Studio” проводяться індивідуально і в міні-групах  2- 4  людeй. Така побудова процесу навчання дозволяє майстру приділити вам максимум часу та вказати на всі ваші помилки чи похибки.

Що ви отримаєте після навчання у “Epil Spa Studio”?

Актуальні знання. Ви отримаєте масу корисної теоретичної інформації. В основі курсів навчання шугаринг – вивчення передових технологій і властивостей матеріалів для цукрової депіляції. Надалі це дозволить вам проводити процедуру з високою ефективністю.

Практичні навички. Майже 90% навчального процесу присвячено відточуванню практичних основ. Ви опануєте мануальну, шпательну та банжажну техніку депіляції на різних зонах тіла, під пильним керівництвом майстра навчитесь вміло ними користуватись та дізнаєтеся нюанси роботи з різними типами волосся.

Міжнародний сертифікат. Ви станете дипломованим фахівцем . Отримавши сертифікат міжнародного зразка, ви зможете вести професійну діяльність в салоні будь-якого міста України або за кордоном.

Можливість заробляти більше.  Додайте в свою скарбничку професійних знань навички цукрової та воскової депіляції. Адже чим більше ви вмієте, тим більше зможете запропонувати клієнтам!

Навчання для всіх. У “Epil Spa Studio” є кілька напрямків навчання: початківцям майстрам і тим, хто бажає оволодіти методикою для особистого застосування, присвячений базовий курс, який вводить в технологію цукрової та воскової  депіляції з нуля. Також я рада буду бачити практикуючих фахівців, які хочуть підвищити свою кваліфікацію.

Жодних додаткових витрат. У вартість курсів шугаринга та ваксингу вже все включено. Своїм учням я надаю обладнану студію для занять, пасти і витратні матеріали. В ході навчання ви зможете відтренувати отримані знання під контролем викладача на тілі моделі.

Всебічну підтримку. Після навчання ви завжди можете отримати безкоштовну консультацію нашого майстра. Адже кожен учень для мене – хороший друг.

 

Базове навчання

Підвищення кваліфікації

Увага! У нас ви можете пройти кваліфіковані курси лазерної епіляції!

Консультація за телефоном:

Запишіться зараз і отримайте пробний урок в подарунок