Epil Spa Studio

Воскова Депіляція

Воскова Депіляція

Воскова депіляція – це процедура, завдяки якій безліч жінок і чоловіків вже забули про бритви або депілятори. Наша студія пропонує професійне видалення волосків за допомогою воску на будь-яких ділянках тіла.

Воскова депіляція має безліч переваг перед іншими способами видалення небажаного волосся. Ось лише основні з них:

  • Ефект триває дуже довго. При видаленні волосся воском усуваються не тільки самі волоски, але і цибулини (коріння), з яких ті ростуть. Завдяки цьому новий волосяний покрив з’являється нескоро (через 3-4 тижні), адже організму спочатку потрібно сформувати цибулинки, що займає досить тривалий час.
  • Після проходження процедури на епідермісі не залишається ніяких подряпин, порізів та інших пошкоджень.
  • Через місяць після депіляції волосся відростає більш м`яким, рідким та слабким, ніж було до процедури.
  • Застосування професійних технік депіляції дає м’який ефект пілінгу. Ця процедура не тільки не шкодить епідермісу, а й робить його більш здоровим і доглянутим.
  • Видалення волосся за допомогою воскової депіляції є практично безболісним.

За день до депіляції необхідно зробити пілінги шкіри професійним скрабом відповідної ділянки тіла без нанесення зволожуючого крему. Зверніть увагу: чим краще зволожена ваша шкіра, тим легше буде виконати процедуру. Як мінімум за 2 дні до запланованої процедури не рекомендується відвідувати сауну, солярій або засмагати на сонці

Швидкість росту волосся у всіх різна. На це впливає гормональний фон та безліч інших факторів.

В середньому, ефект від воскової епіляції та шугарингу тримається не менше, ніж 3 тижні.

Головна відмінність цих методів депіляція полягає в тому, що віск наноситься за ростом волосся і віддаляється проти їхнього росту. При шугарингу все з точністю до навпаки. Слід зазначити, що і депіляція воском, і цукрова епіляція є надзвичайно ефективними методами боротьби з небажаним волосся. Який же з них підійде саме вам – питання, відповідь на яке слід шукати методом проб. Кваліфікований майстр обов`язково підбере для вас оптимальний метод.