Epil Spa Studio

Шугаринг

Шугаринг

Якщо в якості способу депіляції ви вибрали шугаринг, “Epil Spa Studio” стане ідеальним місцем для проведення цієї процедури. Професіоналізм, якісний сервіс та приємні ціни роблять нас кращими у своїй галузі.

Шугаринг – це видалення волосся на тілі та обличчі за допомогою цукрової пасти. Такий вид депіляції вважається найбільш комфортним, малотравматичним і безпечним.

Для шугарингу довжина волосся повинна бути від 5 до 7 мм. Якщо волоски будуть довші, то больові відчуття посиляться. Наступні процедури не вимагають сильного відрощування волосся, досить 4-5 мм. Якщо волоски будуть занадто маленькі, то цукор не зможе з ними впоратися, і залишиться щетина, яка з`явиться через тиждень, а це означає, що  процедуру доведеться повторити. А якщо волосся виявляться занадто довгим, то вони можуть заплутатися, і посиляться больові відчуття при нанесенні робочого матеріалу.

1) в день шугарингу не користуватися кремами та лосьйонами для тіла

2) за день до шугарингу проводимо пілінг шкіри професійним скрабом, для того щоб всі волоски з`явилися на поверхні і можна було їх без зусиль видалити

3) плануйте шугаринг в той день, коли не збираєтесь відвідувати солярій, лазню, спортивний зал.

4) на процедуру шугарингу краще надягти вільну натуральну білизну.

Рекомендації для домашнього догляду

 1. Щоденне очищення (безсульфатні засоби)
 2. Глибоке очищення (скраб, хімічний пілінг, ензимна пудра)
 3. Обов’язкове зволоження (спрей, крем, молочко)
 4. Якщо хочемо вираженого ефекту від процедури, не забуваємо відвідувати її регулярно (1 раз в 4-5 тижнів). Крім того, не варто голити волосся, висмикувати їх пінцетом. Потрібно користуватися професійними засобами для уповільнення зростання і запобігання вростання.

Якраз навпаки, оскільки цукрова паста має натуральне походження, а її залишки легко змиваються водою, ви уникнете будь-яких почервоніння і подразнень. Міфом є і побоювання, що після процедури шкіра буде липкою, адже залишки цукрової пасти можна усунути навіть вологими серветками.

Больові відчуття від шугарингу залежать від довжини волосків, на яких здійснюється процедура. Оптимальною довжиною волосся для шугарингу вважається 4-7 мм. Чим довші волоски, тим болючіший процес.

Залежать больові відчуття і від кваліфікації фахівця.

Ще один важливий фактор – це ваш власний больовий поріг, адже якщо він низький, то ви відчуєте максимум дискомфорту.

Переваги шугарингу

 • Натуральний склад пасти (не містить барвників, хімічних добавок, ароматизаторів). Саме це гарантує гіпоалергенність процедури. Крім того, завдяки своєму натуральному складу, паста не викликає запалень, подразнень, почервоніння.
 • Виключена можливість виникнення термічних опіків і розширення судин. Паста нагрівається тільки до температури тіла людини.
 • Безболісність і ефективність процедури. Ідеальна гладкість шкіри зберігається від 20-ти днів (3-5 тижнів) завдяки техніці видалення у напрямку росту волосся масажними рухами.
 • Виключена можливість вростання волосся і пошкодження шкіри. Адже густий склад пасти м’яко огортає не тільки саме волосся, але й проникає глибоко в цибулину волосків, не ламаючи їх при депіляції.
 • Процедура якісно видаляє волосся різної довжини (1-2 мм), пушок, жорсткі і врослі волоски. Пасту можна наносити кілька разів на одну ділянку шкіри, що дозволяє ідеально прибрати небажане волосся.
 • Після процедури паста легко змивається зі шкіри і одягу водою, не залишаючи при цьому жодних слідів чи подразнення.
 • Ціна на шугаринг набагато нижча, ніж на деякі інші аналогові процедури.

Ми пропонуємо відвідати нашу студію всім тим, хто втомився:

 • голитися щодня
 • боротися із врослими волосками
 • постійно маскувати подразнення від бритви
 • соромитися великої кількості волосся в найбільш невідповідних місцях (шия, живіт, губи, руки, поперек тощо)